Nabízíme k pronájmu nebo prodeji funkční modely historických vysokých kol. Kola jsou plnohodnotným doplňkem jak do interiéru tak exteriéru.

Naše firma momentálně nabízí modely o průměru velkého kola 75 cm. Dle přání zákazníka jsme schopni nabídnout jakoukoliv požadovanou velikost. Kola jsou vyráběna z oceli a mohou být i v jiných materiálech např. nerezové, hliníkové a povrchově upravené (pochromované nebo poniklované).

Barvu kola si můžete zvolit sami podle vlastních představ. Jsme schopni reagovat na přání zákazníka a splnit jeho představy.

Kola jsou vyráběna v dílně Cyklovidim.cz, ověřeným vlastním výrobním postupem už od roku 1986 . Sám majitel firmy a výrobce kol na nich překonal několik Guinessových rekordů.

Pronájem kol

Rádi Vám pronajmeme kolo pro focení do ateliéru, jako designový prvek pro různé akce atd. Pro bližši informace nás neváhejte kontaktovat

Prodej kol

Cena za jedno kolo je 49000 Kč. Momentálně je dostupná bílá, červená, hnědá a černá barva kola. V případě zájmu nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat